Kategorie

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Slevy

  • Na vodě

    román, psychologický román, světová...

    197 Kč -14% 229 Kč

Dodavatelé

Žádný dodavatel

  • Rychlý náhled
    99 Kč Skladem u dodavatele

    A pilot, forced to land in the desert, meets a small boy-a young prince-who tells him a strange tale about a tiny planet far away, with three volcanoes and one haughty rose. First published in 1943,...

    99 Kč
    Skladem u dodavatele
  • Jedné lednové noci kdosi zavraždí postarší manželský pár ze Skane. Než ale Maria Lövgrenová vydechne naposledy, vyřkne slovo „cizinec“. Za nějaký čas vypukne požár v místním...

    299 Kč
  • Rychlý náhled
    499 Kč Skladem u dodavatele

    První z trojice alb dobrodružně-pirátské série. Během krvavé námořní šarvátky získá pirátská posádka lodi „Barakuda“ úžasnou kořist – mapu vedoucí k pokladu. Bohužel muži...

    499 Kč
    Skladem u dodavatele
  • The sixth gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. There's a face at the window. A stranger wearing a mask stands in...

    398 Kč
  • Rychlý náhled
    248 Kč 299 Kč -17%

    Velké firmy si našly nový zdroj zisku: naše děti. Joel Bakan odhaluje, do jaké míry tyto firmy zneužívají zranitelnost a ovlivnitelnost dětí, jak manipulují se strachem jejich rodičů a...

    248 Kč 299 Kč -17%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    197 Kč 229 Kč -14%

    román, psychologický román, světová beletrie - Spisovatel Sebastian Faulks jednou prohlásil, že číst román od Penelope Fitzgeraldové je jako vyjet si na výlet v osobitém autě. Všechno...

    197 Kč 229 Kč -14%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    89 Kč 99 Kč -10%

    Průkopnice a uznávaná autorita v oblasti zelených koktejlů, během oblíbených léčebných pobytů proměňuje a povznáší životy mnoha lidí. V této knížce najdete informace nezbytné...

    89 Kč 99 Kč -10%
    Sleva!

Nasledujte nás na Facebooku

  • Označení

    MONAMI

Vážení zákazníci

Provozovatel eshopu knihkupectvi-monami.cz a MONAMI přátelské knihkupectví s kavárnou zpracovává některé Vaše osobní údaje, a to za účelem plnění smluvního obchodního vztahu. Vaše osobní data chráníme před zneužitím a zpracováváme je v souladu s aktuální legislativou.

Informace o zpracování osobních údajů mají přesná pravidla, kterými se při zpracovávání řídíme,