Kategorie

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

  • Karen Gregory's heartfelt, thought-provoking second novel about love against the odds is perfect for readers of Lisa Williamson, Sara Barnard and Sarah Crossan. 'We watch the bird as it flies...

    268 Kč
  • Co mají společného Barcelona, Varšava a Kraslice? Zdánlivě nic, avšak ve žhavém a místy i mrazivém románu „Letní dny bez konce“ je spojuje napínavý příběh, který se mohl...

    222 Kč
  • Krásná vdova Sue Canonová a její tři synové se rozhodli ovládnout Missouri. Za vytyčeným cílem šli úporně, tvrdě a neohroženě. Najali si ty nejlepší špehy a pistolníky a ničili...

    249 Kč
  • …budete koukat, co se všechno stane Ve svém sedmém příběhu se detektiv Robert Hunter opět setkává se svým parťákem Carlosem Garciou nad případem dvacetileté ženy, jejíž mrtvola je...

    299 Kč
  • Rychlý náhled
    248 Kč 299 Kč -17%

    Velké firmy si našly nový zdroj zisku: naše děti. Joel Bakan odhaluje, do jaké míry tyto firmy zneužívají zranitelnost a ovlivnitelnost dětí, jak manipulují se strachem jejich rodičů a...

    248 Kč 299 Kč -17%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    197 Kč 229 Kč -14%

    román, psychologický román, světová beletrie - Spisovatel Sebastian Faulks jednou prohlásil, že číst román od Penelope Fitzgeraldové je jako vyjet si na výlet v osobitém autě. Všechno...

    197 Kč 229 Kč -14%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    89 Kč 99 Kč -10%

    Průkopnice a uznávaná autorita v oblasti zelených koktejlů, během oblíbených léčebných pobytů proměňuje a povznáší životy mnoha lidí. V této knížce najdete informace nezbytné...

    89 Kč 99 Kč -10%
    Sleva!

Nasledujte nás na Facebooku

  • Označení

    MONAMI

Vážení zákazníci

Provozovatel eshopu knihkupectvi-monami.cz a MONAMI přátelské knihkupectví s kavárnou zpracovává některé Vaše osobní údaje, a to za účelem plnění smluvního obchodního vztahu. Vaše osobní data chráníme před zneužitím a zpracováváme je v souladu s aktuální legislativou.

Informace o zpracování osobních údajů mají přesná pravidla, kterými se při zpracovávání řídíme,