Kategorie

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

  • Rychlý náhled
    378 Kč U dodavatele

    Když svatbou vztah nekončí, ale teprve začíná…Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců...

    378 Kč
    U dodavatele
  • The first in an addictive young adult fantasy trilogy from New York Times bestselling author Elly Blake, perfect for fans of Red Queen and Throne of Glass. 'If there is one epic fantasy series that...

    258 Kč
  • Hororový fantasy román Komnata bez oken. Nemrtvý kníže Vlad, rozhodnutý stáhnout se z lidské společnosti a opustit dvorský i válečný život, netouží po jiném, než uchýlit se do...

    279 Kč
  • Česká fantasy žije a daří se jí dobře. Že to není žádná iluze několika vyvolených čarodějů a kouzelnic, dokazují i sborníky z již 25. ročníku soutěže Klubu Julese Vernea O...

    225 Kč
  • Rychlý náhled
    248 Kč 299 Kč -17%

    Velké firmy si našly nový zdroj zisku: naše děti. Joel Bakan odhaluje, do jaké míry tyto firmy zneužívají zranitelnost a ovlivnitelnost dětí, jak manipulují se strachem jejich rodičů a...

    248 Kč 299 Kč -17%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    197 Kč 229 Kč -14%

    román, psychologický román, světová beletrie - Spisovatel Sebastian Faulks jednou prohlásil, že číst román od Penelope Fitzgeraldové je jako vyjet si na výlet v osobitém autě. Všechno...

    197 Kč 229 Kč -14%
    Sleva!
  • Rychlý náhled
    89 Kč 99 Kč -10%

    Průkopnice a uznávaná autorita v oblasti zelených koktejlů, během oblíbených léčebných pobytů proměňuje a povznáší životy mnoha lidí. V této knížce najdete informace nezbytné...

    89 Kč 99 Kč -10%
    Sleva!

Nasledujte nás na Facebooku

  • Označení

    MONAMI

Vážení zákazníci

Provozovatel eshopu knihkupectvi-monami.cz a MONAMI přátelské knihkupectví s kavárnou zpracovává některé Vaše osobní údaje, a to za účelem plnění smluvního obchodního vztahu. Vaše osobní data chráníme před zneužitím a zpracováváme je v souladu s aktuální legislativou.

Informace o zpracování osobních údajů mají přesná pravidla, kterými se při zpracovávání řídíme,