Křižovatka

EAN: 8595026651029
Nakladatel:
Vazba: CD
Pocet stran: 0
Rozmery: 0.000000x0.000000
Datum vydani: 2012-04-17

Nový produkt

Album Křižovatka Redlová, na rozdíl od prvního zcela sólového alba, natočila se svými spoluhráči z kapely Garde. Jedenáct skladeb má uvolněnou, ale přesto rockovou atmosféru,...

Více informací

U dodavatele

299 Kč s DPH

Více informací

Album Křižovatka Redlová, na rozdíl od prvního zcela sólového alba, natočila se svými spoluhráči z kapely Garde. Jedenáct skladeb má uvolněnou, ale přesto rockovou atmosféru, kterou jim vtiskl vynikající americký zpěvák, muzikant a skladatel Tim Eriksen. Ten se ujal hudební produkce alba, jež se natáčelo ve studiu Jámor Ondřeje Ježka. 

Lucie Redlová už na prvním sólovém albu vsadila na zahraničního producenta. Album První, poslední produkoval irský rocker Steve Wall. Tentokrát spolupráce probíhala přes oceán, Tim Eriksen totiž žije v americkém Massachusetts. Pro jednu píseň dokonce složil hudbu.
Název Křižovatka nevybrala Lucie Redlová náhodou. Kromě již zmiňovaného pootočení od folku k rockovějšímu či alternativnějšímu pojetí hudby se na albu protínají i křižovatky životní. Na rozdíl od předešlé desky má album vnitřní textový vývoj. Převážná část alba je výsledkem autorské spolupráce Radka Bzonková (texty) a Lucie Redlová (hudba) a na výsledku je to výrazně znát. Třetí ženou a autorkou zastoupenou na albu je písničkářka Lada Šimíčková, od které Lucie Redlová zhudebnila dva texty. Pouze jediný text pochází od muže, a sice pravidelného spoluautora Redlové, Jakuba Horáka z Nového Boru.


 

/ Lucie Redlová

30 dalších produktů ve stejné kategorii: