Turnový háj 10

EAN: 9788090748835
Nakladatel:
Vazba: kniha, brožovaná vazba
Pocet stran: 80
Rozmery: 0.000000x0.000000
Datum vydani: 2022-11-23

Nový produkt

Desátá kniha sloupků bývalé baskytaristky kapely the Plastic people of the Universe. Sloupky Evy Turnové byly v uplynulých deseti letech pravidelně publikovány v časopisech Instinkt, Reflex,...

Více informací

U dodavatele

199 Kč s DPH

Více informací

Desátá kniha sloupků bývalé baskytaristky kapely the Plastic people of the Universe. Sloupky Evy Turnové byly v uplynulých deseti letech pravidelně publikovány v časopisech Instinkt, Reflex, Reportér a Deník. Mají také podobu glos a jsou týdně vysílány na rozhlasové stanici ČRo Plus a příležitostně na stanici Dvojka v pořadu Pokračování za chvilku. V roce 2018 byly sloupky zdramatizovány v divadle Husa na provázku.
Jde o hutné minipovídky, hořkohumorné glosy k současnosti, které hravě zachycují absurditu různých situací a zážitků.
Příběhy jsou často o tom, že hranice mezi tím, kdy člověk nachází smysl svého každodenního pobytu a kdy propadá zoufalství, je hodně křehká.
Témata jsou jednak provařená - láska, vztahy, strach, odpuštění, utrpení; jednak souvisí s prostředím, ve kterém se autorka pohybuje - hraní s kapelou, ale třeba i proces psaní, hraní si se slovy i úplné fabulace.
Knihy těchto fejetonů, obohacené vlastními ilustracemi autorky už desátým rokem vycházejí pod značkou Eturnity / Eva Turnová

30 dalších produktů ve stejné kategorii: