Tenerife do kapsy - Lonely Planet

EAN: 9788025633489
Nakladatel:
Vazba: kniha, brožovaná vazba
Pocet stran: 160
Rozmery: 0.000000x0.000000
Datum vydani: 2022-12-12

Nový produkt

Tenerife, proslavené především svými resorty, nabízí mnohem víc než další možnost natáhnout se na slunci na pláž. Jestli chcete zakusit pravou chuť Tenerife, zaměřte se na nádhernou...

Více informací

U dodavatele

298 Kč s DPH

Více informací

Tenerife, proslavené především svými resorty, nabízí mnohem víc než další možnost natáhnout se na slunci na pláž. Jestli chcete zakusit pravou chuť Tenerife, zaměřte se na nádhernou sopečnou krajinu, barvitá koloniální městečka, skvělá muzea, vybrané restaurace či rázovité místní bary, kde si stále ještě budete muset objednat pivo ve španělštině.
Pronikněte přímo k srdci ostrova.
Hlavní zajímavosti - největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt.
Místní život - průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář oblasti.
To nejlepší z Tenerife - našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, obchody a mnoho dalšího.

- barevné mapy všech regionů
- trasy vycházek a jednodenní itineráře
- mnoho zasvěcených tipů pro turisty
- stoprocentně nezávislé rady
Součástí průvodce je navíc samostatná rozkládací mapa ostrova s kompletním rejstříkem sídel a přehledem hlavních památek.
Náš slib
Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim znovu vracejí. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.   / Lucy Corne; Damian Harper

30 dalších produktů ve stejné kategorii: